Türkiye’nin pazar lideri

Asteknoloji yaptığı Ar-Ge Çalışmalarıyla 5 yıldan kısa bir sürede 3000' den fazla otobüste, 70' den fazla firmada filo ve bireysel satışlar yaparak Türkiye’nin pazar lideri konumuna Yükseldi

Otobüs Çözümü

Asteknoloji toplu taşıma çözümü ile tüm yolculuğunuz güvenlik altındadır, tek merkezden tüm filo görüntülenir ve yönetilir. Kameralar ile araç içi ve ön yol, araç çalıştığı sürece kayda alınır. Olası acil durumlar için merkeze direkt bilgi gönderen panik butonları bulunur. Korsan, gasp, hırsızlık, yaralama, cinayet vb. adli suçlar engellenir. Sürüş güvenliği sağlanır.

Merkezden araçlara yenilenen güzergah bilgileri iletilir. Sürücülerin belirlenen güzergahtan çıkmaları engellenir. Yolcular yolculuk ve duraklar hakkında sesli ve görüntülü olarak bilgilendirilir.

Öğrenci Servis Çözümü

Asteknoloji öğrenci servisi çözümü ile tüm öğrenciler güvenlik altındadır, tek merkezden tüm filo görüntülenir ve yönetilir. Kameralar ile araç içi ve ön yol kayda alınır. Korsan, gasp, hırsızlık, yaralanma, cinayet vb. adli suçlar ve araçta öğrencilerin unutulması engellenir.

Mobil uygulama sayesinde sürücü belirlenen güzergahtan çıkamaz. Yüz tanıma kamerası ve kart okutma sistemi ile öğrencilerin anlık konumundan haberdar olunur. Veliler duraklarda uzun süre çocuklarını beklememiş olurlar. Yolcu sayma kamerası ile aracın kapasitesinden fazla öğrenci alması engellenir. Aracın en arkasında yer alan kontrol düğmesi sayesinde sürücü fiziksel olarak tüm öğrencilerin inmiş olduğunu teyit eder. Araçta uyuya kalmış öğrenci unutulmamış olur. Sürücünün sigara içmesi, konuşması, uyuklaması veya cep telefonu ile konuşması engellenir.

Sürücü Analizi ve Destek Çözümü

Yapay zeka destekli filo araç kameralarımız ve mobil DVR’lerimiz, potansiyel tehlikeleri ve dikkat dağıtıcı unsurları tespit etmek için sürekli olarak yol koşullarını ve sürücü performansını analiz eder. Kabin içi bildirimler ile sürücüyü ilerideki veya davranışlarındaki tehlikeler konusunda uyarırken, ofis tabanlı bir filo yöneticisi ise Mobilbil Merkez izleme platformu kanıt merkezinden hem gerçek zamanlı hem de tarihsel olarak izleyebilir.

Sürücü performansını iyileştirdiği ve nihayetinde hayat kurtardığı kanıtlanmış, gelişmiş AI algoritmalarını kullanan bir dizi akıllı video telematik çözümümüz var. Filo boyutunuz, türünüz ve operasyonunuz ne olursa olsun, size uygun yapay zeka destekli bir araç kameramız ve güvenlik sistemimiz var.

Bilgi & Eğlence Çözümleri

Asteknoloji koltuk arkası eğlence ve bilgilendirme sistemleri ile yolculuklar keyifli hale gelmektedir. Zengin içerikler yolculara sunulur (popüler filmler, TV programları, haberler, belgeseller). Artan müşteri memnuniyeti sayesinde daha fazla yolcu sizi tercih edecektir, bu da artan gelir anlamına gelmektedir.

İçerikler Wi-Fi veya GSM operatörü üzerinden kolaylıkla ve hızlıca yapılır. Yöneticiler için zaman ve kaynak düşürücü bir avantajdır. Reklam oynatımı ile ek gelir kazanmak mümkündür. Endüstriyel olan bu ürünler zorlu yol koşullarında sertifikalandırılmıştır. Ayrıca otobüslerde, servislerde, taksilerde, feribotlarda, trenlerde ve stadyumlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Stadyum Çözümleri

Avrupa’daki spor stadyumlarında, daha etkileyici bir taraftar deneyimi sunma vaadiyle yeni teknolojiler ortaya çıkıyor «taraftarların evde alabileceği çok ekran izleme deneyimine benziyor» Biz buna «kanepe ile rekabet» adını veriyoruz. Taraftarlara skorları, istatistik ve analizleri takip edebilme, önemli pozisyon tekrarlarını izleyebilme, sporcular ile etkileşimde bulunabilme ile yiyecek ve içecek sipariş etme gibi ekstra uygulamalar ile sunuyoruz.